Робимо інвестиції в сонячну енергетику доступними кожному!

Займаючись проектуванням, будівництвом та обслуговуванням сонячних електростанцій, ми створюємо онлайн платформу для прямих і колективних інвестицій у високоприбуткові проекти сонячної енергетики.

Будуємо станції під ключ

Ми відповідаємо за якість і дохідність наших електростанцій, даючи розширену гарантію та сервісне обслуговування

Керуємо активами

Навіть не маючи ділянки з необхідною інфраструктурою, Ви можете стати власником станції і заробляти на продажі електроенергії

12 років

інвестиційного досвіду

Запустивши першу інтернет платформу для трейдінгу на українській біржі в 2009 році, ми вивчали можливість використання подібного функціоналу для безпеки та зручності приватних інвестицій у такі активи, як нерухомість, енергетика, технології, виробництво.

Позиціонування

Збільшуємо дохід станцій

Інвестиції в сонячні електростанції дають в рази більшу дохідність, ніж в нерухомість для здачі в оренду.

Сонячні електростанції
30%
Нерухомість для здачі в оренду
12%
Середні ставки по депозитах
7%

З 2006 року, на піку зростання ринку нерухомості, ми займалися перепродажем ліквідних об’єктів первинної житлової нерухомості.

У 2009 році стали акціонерами української біржі та вперше запустили онлайн торгівлю акціями, ф’ючерсами та іншими активами.

З 2012 року у складі міжнародного інвестиційного холдингу RFG забезпечували можливість торгівлі валютою, фондовими інструментами міжнародних бірж, криптовалютою, будували промислові майнінг ферми.

З 2016 року будуємо промислові та приватні сонячні електростанції, інвестуємо в сонячну енергетику, високоприбуткову нерухомість, технології та реальний бізнес.

У зв’язку з постійним подорожчанням тарифів на традиційні енергоресурси та сумнівною якістю електромереж, ми хочемо забезпечити більшу частину домогосподарств та бізнесу безкоштовною та екологічно чистою електроенергією з відновлюваних джерел, використовуючи сучасні енергосистеми.

Ми віримо в енергетичну незалежність та інвестиційну привабливість України та відновлюванної енергії, і сприяємо цьому вже понад 7 років, будучи новатором у багатьох приватних та промислових проектах.

Хочемо створити функціональну екосистему для розвитку відновлюванної енергетики, шляхом залучення приватних інвестицій у найкращі проекти з високою прибутковістю та безпекою для інвесторів.

У всіх проектах ми намагаємося досягти їхньої максимальної прибутковості для інвесторів.

Для будь якого інвестора важлива швидка окупність проектів, ліквідність активів та максимально довгий термін експлуатації об’єктів, тому, роблячи якісно свою роботу, ми надаємо відповідну гарантію та сервіс.

Засновники

Експерти з досвідом

Керуйте доходом
портфелю в своєму телефоні

Колективні інвестиції

Виберіть активний проект

Механіка інвестицій

Заробляйте на продажу ВЛАСНОЇ електроенергії!